fbpx
міська рада

Рівненська міська рада підтримала програму розвитку малого і середнього підприємництва

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, 15 грудня, Рівненська міська рада зібралася на засідання 14-ї сесії. Перед початком засідання пластуни вручили секретарю Рівнеради Віктору Шакирзяну Вифлеємський вогонь, заспівавши свою традиційну колядку.

“Вифлеємський вогонь є символом миру. Миру, якого так потребує сьогодні Україна і потребуємо всі ми. Сьогодні спільно з депутатським корпусом радо прийняли Вифлеємський вогонь від рівненських пластунів. Щиро віримо, що цей благодатний вогонь принесе мир і злагоду у кожну українську родину. Світло неодмінно переможе темряву”, – зазначив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Опісля, депутати розглянули близько двохсот питань порядку денного. Серед основних: затвердили Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Рівному на 2023 рік.

Окрім цього, депутати підтримали Програму розвитку малого і середнього підприємництва в нашій громаді. Оскільки, малий та середній бізнес відіграє ключову роль в економіці, забезпечуючи при цьому податкові надходження та підтримку місцевих виробників. Також, депутати внесли зміни до бюджету нашої громади. Це переважно перерозподіл коштів на першочергові проблеми.

З-поміж вищезгаданих питань, депутати проголосували за розширення штату Дитячо-юнацького пластового центру. Це важливо для виховання патріотизму в підростаючого покоління.

Крім того, розглянули низку земельних питань.

“Вважаю, сьогоднішня сесія міськради була досить продуктивною. Переконаний, така спільна злагоджена робота принесе свої результати. Окрема подяка ПЛАСТунам, які принесли у нашу сесійну залу Вифлеємський вогонь миру, яким задали особливий тон для робочої атмосфери”, – підсумував Віктор Шакирзян.

Це вас теж може зацікавити: