Рівненська адміністрація отримала відзнаку від Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації України відзначило Рівненську Обласну Державну адміністрацію зате, що Рівненщина стала першою в Україні, що приєдналася до онлайн-моніторингу якості надання адміністративних послуг.

На сьогодні якість роботи ЦНАПів перевіряють у декілька способів. Це, і опитування, в тому числі онлайн, і послуги «таємних покупців».  До 1 листопада 2021 року ЦНАПи повинні були підключитися до системи моніторингу електронних інформаційних ресурсів. Це дозволяє відстежувати, скільки та які саме адмінпослуги надаються в конкретному Центрі, які з них є найбільш затребуваними, які менш популярними тощо. Вся ця інформація доступна у дашборді.

Рівненщина із цим завданням впоралася  оперативно. 

«Якісні адміністративні послуги мають бути доступні жителям кожної громади. Більше того, сама система має працювати прозоро. Власне, важливо відстежувати ефективність роботи ЦНАПів, щоб отримувати об’єктивну картину рівня задоволеності жителів громад наданням адмінпослуг. Це допоможе будувати сервісну державу», – прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

Минулого року на Рівненщині на розвиток мережі ЦНАПів з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші отримали 8 громад.

Пресцентр РОДА

Діліться корисною інформацією з друзями: