У готельному комплексі розпочинають підготовку до нового сезону футболісти “Вереса”

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цього тижня футболісти рівненського “Вереса” повернуться з відпустки та розпочнуть підготовку до весняної частини сезону. Вже у середу, 12-го січня, команда вперше у новому році у повному складі збереться у Рівному.

Інформаційна служба “Вересу” повідомила, що команда змінює місце базування. У другій частині сезону футболісти і тренерський штаб житимуть у готельному комплексі “Софія”.

Генеральний директор “Вереса” Антон Назарук розповів про причини переїзду:

– Клуб розвивається. Виступає в Українській Прем’єр-лізі. Прийняли рішення покращити умови проживання і харчування футболістів. У цьому, власне, і полягає різниця у порівнянні із попереднім місцем базування команди. Адже, комфорт футболістів позитивно впливає на тренувальний процес та відновлення. Що стосується навантаження на бюджет, то справді, це трішки дорожче. Ми готові до цього. Бо різниця в цифрах насправді мізерна.

Назарук зазначив, що для клубу в готельному комплексі виділили окремий корпус. Тож, якщо приїздитимуть футболісти на перегляд, чи вересівці, які зараз живуть на квартирах – місця буде вдосталь усім.

А вже 13-го та 14-го січня футболісти пройдуть обов’язковий медичний огляд та проведуть втягуючі тренування.

15-го, 16-го та 17-го січня команда працюватиме у Рівному в режимі дворазових тренувань.

А наступного вівторка, 18-го січня, рейсом з міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького вирушить до Туреччини. Там червоно-чорні проведуть два чотирнадцятиденних тренувальних збори. У цей період команда Юрія Вірта зіграє сім спаринг-матчів.