fbpx

Рівненщина та Вармінсько-Мазурське воєводство продовжують співробітництво

Впродовж багатьох років Рівненщина та Вармінсько-Мазурське воєводство Республіки Польща успішно реалізовують спільні проєкти та ініціативи.

Розвиток та пошук нових шляхів для взаємодії обговорили під час онлайн-зустрічі начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля з маршалком Вармінсько-Мазурського воєводства Марчіном Кухчінським та віцемаршалком Мироном Сичем.

«Вармінсько-Мазурське воєводство – це наш надійний партнер та друг. Вдячні за ту важливу підтримку, яку ми отримали за останні два роки, як воєводству, так і польському народу загалом. Адже багато наших громадян, в тому числі й мешканців Рівненщини знайшли свій прихисток саме у Польщі», – сказав Олександр Коваль.

Онлайн-зустріч.

Міжрегіональне співробітництво Рівненської області та Вармінсько-Мазурського воєводства розпочалось ще у 2003 році. Тоді український та польський регіони підписали меморандум про співпрацю.

Крім цього, налагоджена співпраця між громадами/районами Рівненщини з повітами воєводства.

«Впевнений, що ми знайдемо й нові шляхи для кооперації, які сприяли б розвитку обох регіонів. Це стосується як реалізації двосторонніх проєктів та програм, так і нашої промоції допомоги для Рівненщини та України в межах ЄС та європейських ініціатив», – зазначив Марчін Кухчінський.

Нагадаємо, минулого року регіонами було реалізовано декілька спільних проєктів. Зокрема, Вармінсько-Мазурське воєводство передало карету швидкої допомоги, яку отримала Олександрійська громада, у літніх таборах воєводства організували відпочинок кількох груп дітей із Рівненщини, а також провели спільні навчання для добровільних пожежних команд області.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: У Рівненській ОДА перевіряють закупівлі громад. Під прицілом тендери харчів