Рівненщина «почервоніла»: у двох районах області забороняють пасажирські автоперевезення через COVID-19

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

На два тижні призупинять роботу громадського транспорту в Рівненському, Костопільському районах а місті Дубно, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та віднесенням цих територій до так званої «червоної зони». Заборона вступає в силу з 17 серпня.

«Дубно, Рівненський та Костопільський райони віднесено до червоного рівня епідеміологічної небезпеки через COVID-19. Тому тут повністю припиняються перевезення у громадському транспорті», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час обласної комісії ТЕБ та НС.

Перетин меж цих територій можливий лише на власному транспорті. При цьому в автомобілі мають знаходитися не більше 5 людей, не враховуючи дітей до 14 років. Посадку пасажирів в міжобласний транспорт заборонено, натомість висадку дозволено.

До «помаранчевого» рівня небезпеки увійшли місто Острог, Гощанський та Здолбунівський райони.

«На цих територіях автобуси зможуть перевозити лише половину пасажирів від кількості місць для сидіння. Вільне місце має бути поруч, ззаду або спереду», – додав Ігор Тимошенко.

Заборони діятимуть впродовж двох тижнів. Така ситуація пов’язана з тим, що Рівненщину через неблагополучну епідеміологічну ситуацію віднесли до регіонів зі значним поширенням COVID-19. Таке рішення прийнято Центральною комісією з питань ТЕБ та НС у четвер, 13 серпня на засіданні.

Джерело: Рівненська ОДА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram

Діліться корисною інформацією з друзями: