fbpx

Рівненщина «почервоніла»: у двох районах області забороняють пасажирські автоперевезення через COVID-19

Діліться корисною інформацією з друзями:

На два тижні призупинять роботу громадського транспорту в Рівненському, Костопільському районах а місті Дубно, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та віднесенням цих територій до так званої «червоної зони». Заборона вступає в силу з 17 серпня.

«Дубно, Рівненський та Костопільський райони віднесено до червоного рівня епідеміологічної небезпеки через COVID-19. Тому тут повністю припиняються перевезення у громадському транспорті», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час обласної комісії ТЕБ та НС.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Перетин меж цих територій можливий лише на власному транспорті. При цьому в автомобілі мають знаходитися не більше 5 людей, не враховуючи дітей до 14 років. Посадку пасажирів в міжобласний транспорт заборонено, натомість висадку дозволено.

До «помаранчевого» рівня небезпеки увійшли місто Острог, Гощанський та Здолбунівський райони.

«На цих територіях автобуси зможуть перевозити лише половину пасажирів від кількості місць для сидіння. Вільне місце має бути поруч, ззаду або спереду», – додав Ігор Тимошенко.

Заборони діятимуть впродовж двох тижнів. Така ситуація пов’язана з тим, що Рівненщину через неблагополучну епідеміологічну ситуацію віднесли до регіонів зі значним поширенням COVID-19. Таке рішення прийнято Центральною комісією з питань ТЕБ та НС у четвер, 13 серпня на засіданні.

Джерело: Рівненська ОДА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram