fbpx

Рівненщина отримала ще 35 позитивних рішень за програмою «Власна справа»

«єРобота»: підсумки п’ятнадцятої хвилі у 2023 році на Рівненщині.

 У межах урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа» Рівненська область отримала ще 35 позитивних рішень на суму 8,2 млн грн і буде створено 65 робочих місць.

Загалом на Рівненщині з 1 лютого цього року отримано 446 позитивних рішень. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 852 нових робочих місць. Про це повідомила в.о. директора Рівненського обласного центру зайнятості Надія Плютинська.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Рівненська область залишається в трійці лідерів з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів; переробній промисловості; тимчасовому розміщенні й організації харчування; будівництві; освіті.

З часу започаткування проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа», а це з липня 2022 року, в області профінансовано 599 отримувачів мікрогрантів  та створено 546 нових робочих місць.

Прийом нових заяв на отримання мікрогрантів триває до 19 листопада 2023 року.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою є створення 1-2 і більше робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням  https://is.gd/KT7RoW

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому Telegram-каналі підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячій» лінії Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.

Рівненський обласний центр зайнятості