fbpx

Рівненські вихователі отримуватимуть більше

Діліться інформацією з друзями:

Максимальну надбавку за престижність (30%) педагогічним працівникам міських дошкільних навчальних закладів платитимуть у Рівному в 2020 році. Таким чином кожен вихователь додатково отримає 500-600 грн (залежно від свого посадового окладу).

На це в міському бюджеті на 2020 рік передбачили 5,5 мільйона гривень. Гроші віднайшли за рахунок перерозподілу певних видатків освітянської галузі.

– Компетенція міста – фінансувати дошкільні освітні заклади, – прокоментувала заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська. – Ми маємо можливість до зарплати вихователям додавати 5-30% надбавки за престижність. В останні місяці вона в нас була 20%. А з нового року буде максимальна – 30%.

Нині у дитячих садках Рівного працює 1100 вихователів.

Крім того, у 2020 році відбудуться зміни в фінансуванні дитячого харчування у дитсадках. Збільшиться батьківська частка. До цього батьки сплачували лише половину вартості харчування дитини в дитсадку, решту оплачували з міської скарбниці. То з 1 січня батьки платитимуть 60%, а місто 40%. Це буде додатково приблизно по 80 грн на місяць за одну дитину, що ходить до дитсадка 5 днів на тиждень упродовж 4 тижнів.

Наталія НИРКОВА