fbpx

Рівненські торговці знову пікетували міськвиконком (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні зранку під стінами міськвиконкому відбулася акція протесту підприємців, які вимагали від міської влади дозволу торгувати на вулицях поблизу центрального ринку.

До пікетувальників вийшов міський голова Рівного Володимир Хомко, який пояснив учасникам мітингу, що до закінчення карантину будь-яка торгівля поза ринками і торговими центрами заборонена. І не тільки в Рівному, а й в Україні в цілому. Більше того, зі слів мера, проти несанкціонованої торгівлі висловилася більшість нещодавно опитаних у соцмережаж рівнян.

Міський голова Рівного Володимир Хомко:

– З приводу торгівлі поза межами ринків хочу сказати, що у вівторок відбулося засідання обласної комісії ТЕБ і НС, яка з цього приводу не прийняла жодних рішень. Відтак, і ми не прийматимемо ніяких рішень. Думаю, що до кінця карантину несанкціонованої торгівлі за межами ринків і торговельних центрів взагалі не буде. І не тільки в Рівному, а й по всій державі. На закиди, що людям, мовляв, немає де торгувати, я після звернення продавців, які хотіли торгувати за межами ринку, навмисне поцікавився, скільки у нас є вільних місць на ринку. Так-от, виявилося, що більш як 800 обладнаних місць. При чому за користування ними встановлена невелика плата, яка коливається від 5 до 7 гривень за день. Вважаю, що 5 гривень – це прийнятна плата за те, щоб торгувати цілий день.

Тепер щодо демонтажу МАФів поблизу ринку: доцільно їх зносити чи ні?

То скажу, що ми провели невелике опитування у Фейсбуці, де 99 відсотків людей висловилися за те, щоб усе це знести. Отож, не може бути так, щоб якась група продавців торгувала там, де їх захотілося, і все місто повинне це терпіти. Думаю, що з цього приводу ми проведемо якщо не референдум, то  соціологічне опитування. Але таке, яке викликало б довіру. Я не хочу, аби казали, що демонтаж МАФів – це моя забаганка. Нехай їх власники бачать, що цього хоче усе Рівне. Мені важлива підтримка рівнян. Особисто я не підтримує стихійну торгівлю не лише як міський голова, а й як мешканець міста, який тут народився і виріс. І я не хочу в Рівному торгівлі на тротуарах, газонах і дорогах.

Зараз ми розчислили від несанкціонованих МАФів вулицю Шевченка. Щоправда не можемо її розгородити відразу, бо розробляється нова схема дорожнього руху. Як тільки вона буде готова, відразу відкриємо цю вулицю для проїзду. Тут будуть хороші тротуари для пішоходів і проїжджа частина для автомобілів, а не для несанкціонованої торгівлі.

Щоб постійно бути в курсі новин Вам підпишіться на наш Telegram