fbpx

Рівненські педагоги є найціннішою основою школи

Діліться інформацією з друзями:

Найцінніша основа, на якій стоїть і розвивається будь-яка школа, – це її педагоги. Адже своєю майстерністю, досвідом і талантом вчителі формують майбутнє, навчаючи та виховуючи школярів.

Багатий талановитими педагогами й один з кращих загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста – Рівненська гуманітарна гімназія.

Нині тут працює 98 педагогів, 62 із них є спеціалістами вищої категорії, 29 – мають звання «учитель-методист», 18 – звання «старший учитель». У закладі створено всі умови для творчого зростання вчителя, мабуть тому 16 випускників, учорашніх гімназистів, повернулися сюди фаховими педагогами.


Тараса Шевченка і Лесю Українку поставили в один ряд з Дорофеєвою і Монатіком

Округ № 1. В Рівному змінилися межі територіальних виборчих округів


За «сухою» статистикою цифр стоїть творча особистість кожного вчителя. Усі вони неодноразово доводили свою професійність, майстерність, креативність, беручи участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. За останні роки переможцем всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року – 2018» стала вчителька української мови та літератури Катерина ОСТРОВСЬКА, переможцем обласного, фіналістом всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року – 2018» – учителька німецької мови Людмила ВАКОЛЮК, переможцем обласного, учасником всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року – 2019» – вчителька основ здоров’я Наталія ЧОРНОБАЙ.

У 2018 році вчителька німецької мови гімназії Лариса ПОПЕНКО увійшла до числа переможців міжнародного конкурсу «Кращі вчителі німецької мови світу», а вчителька початкових класів Ольга ФЕДЧУК у 2019 році одна з перших в Україні успішно пройшла сертифікацію.

Учителі гімназії з 1999 року активно долучаються до дослідно-експериментальної роботи, беруть участь у різноманітних проєктах і програмах. За результатами роботи за останні роки 8 учителів гімназії ставали стипендіатами міського голови.

Завдячуючи своїм учителям, гімназисти щороку демонструють високі результати за підсумками участі у всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах. А у 2020 році за результатами ЗНО гімназія увійшла до сотні кращих шкіл України.

Зоя МАКАРЧУК, директор Рівненської гуманітарної гімназії