fbpx
Зустріч місцевої Ради безбар'єрності.

Рівне стало пілотним містом з впровадження Стратегії безбар’єрності

Діліться інформацією з друзями:

Громада Рівного отримала унікальну можливість участі в пілотуванні нового формату місцевих Рад безбар’єрності, який стартував в Україні. Ця ініціатива стала логічним продовженням затвердженої Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованого Оленою Зеленською.

Національна стратегія безбар’єрного простору в Україні – це платформа майбутнього без бар’єрів та обмежень, основа становлення суспільства рівних можливостей, де кожен відчуває себе потрібним та важливим незалежно від віку, статі або фізичних особливостей.

Напрацювати стратегію та конкретні плани дій у напрямках формування безбар’єрного середовища нашої громади покликана Рада безбар’єрності Рівненської територіальної громади.

Для забезпечення повної доступності усіх громадян до об’єктів фізичного простору, роботи, інформації, залученості до прийняття рішень, Рада безбар’єрності Рівненської територіальної громади працюватиме у шести напрямах:

  • освітньому
  • інформаційному
  • цифровому
  • фізичному
  • суспільному і громадянському
  • економічному.

Суспільна і громадянська безбар’єрність – напрямок, що доручено координувати модератору-директору Департаменту соціальної політики РМР Олені Петрик.

3 квітня відбулась перша зустріч, ініційована Департаментом, з учасниками, які залучені до вивчення та аналізування цього напрямку. Присутні голови громадських організацій, активісти, керівники та представники структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради ознайомились з самою Стратегією безбар’єрності, напрямком роботи, визначили алгоритм дій, формат зустрічей та окреслили завдання.

Джерело: Департамент соціальної політики Рівненської міської ради

Читайте також: Власний Центр первинної медико-санітарної допомоги створили в Полицькій громаді на Рівненщині