Реконструкцію «Авангарду» коригують на ходу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Уже вносять перші зміни в проект реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному. Вони торкнуться робіт, пов’язаних із центральною трибуною.

Там доведеться повністю розібрати підтрибунні приміщення, адже стіни, які раніше планували залишити, повністю уражені грибком. Тому їх перероблять по-новому. Про це розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нагадаємо, проект реконструкції «Авангарду» орієнтовною вартістю 200 мільйонів гривень розроб­ляла львівська архітектурна компанія. Конкурс на право здійснення робіт виграла рівненська фірма «Фіалка». Реконструкція стартувала в березні цього року. У міському бюджеті на ці роботи передбачили близько 50 мільйонів гривень. Почали з демонтажу бігових доріжок, трибун і внесення будівельних паль (їх має бути близько 600). Уже використали трохи більш як половину передбачених на цей рік грошей. Однак у ході виконання робіт з’ясувалося, що потрібно вносити зміни в проект.

– Ми з самого початку мали труднощі з проектантами,– пояснив міський голова.– Тож вирішили залучити до коригування проекту місцеву компанію («Орбіта Будпроект» – ред.) На переробку документації додатково передбачили близько мільйона гривень. У процесі розбору трибуни, яка розташована ближче до вулиці 24 Серпня, з’ясувалося, що стіни підтрибунних приміщень, де тренуватимуться легкоатлети, повністю уражені грибком, цегла зруйнована. Тому їх потрібно розібрати, а не залишити, як планувалося раніше. У разі, якщо при розборі наступної трибуни виникнуть такі ж проблеми, знову будемо змінювати проект.

Усі ці зміни пройдуть необхідну експертизу. Роботи здійснюють за графіком. Тож нині із будівництвом немає проблем ні фінансових, ні технічних, ні проектних, запевнив Володимир Хомко.

Очевидно, що описані коригування проекту перші, але не останні. Триває дискусія стосовно покриття футбольного поля. Представники ФК «Верес» пропонують замість звичайного трав’яного зробити його комбінованим, як на «Львів-Арені». Як запевнив мер, усі принципові рішення щодо реконструкції міського стадіону будуть ухвалюватися після консультацій зі спортсменами, будівельниками і громадськістю.

Наталія НИРКОВА