Прощання з мамою героя АТО відбудеться в Рівному 24 січня

Діліться корисною інформацією з друзями:

В суботу, 22 січня, померла мама Героя АТо з Рівного Тетяна Рєпіна. Похорон Тетяни Василівни відбудеться 24 січня в 11.30. Прощання з мамою героя пройде на кладовище “Нове” в Ритуальному Залі для прощання.

Її єдиний син Євгеній Рєпін пішов добровольцем на війну.  Загинув 20 березня 2015 року. Трагедія сталася поблизу села Водяне (Ясинуватський район), неподалік Донецька. Євген разом з групою бійців пішов на виручку товариша, потрапив у засідку та був смертельно поранений.

Поховали Євгена Рєпіна 25-го березня 2015 року в м. Рівне на Алеї Героїв кладовища «Нове». Указом президента України 15 травня 2015 року «за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Рєпін нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 

Згідно рішення Рівненської міської ради  17 вересня 2015 року Євгену Рєпіну було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне».

Про смерть Тетяни Рєпіної у Фейсбуці повідомила мама Героя АТо з Рівного Сашка Борисенка – Наталія Борисенко. 

– Ідуть тихо мами за своїми синами Героями! Сьогодні перестало битися серце Рєпіної Тетяни Василівної мами загиблого Героя Євгенія Рєпіна . Сум та невимовна біль … Нехай Всевишній прийме світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять…