Прокуратура на Рівненщині повернула державі землі лісового фонду вартістю більше 8 млн грн

Діліться корисною інформацією з друзями:

Господарський суд Рівненської області задовольнив позовну заяву керівника Дубенської окружної прокуратури в інтересах Рівненської обласної військової адміністрації до приватного підприємця про розірвання договору тимчасового користування земельною ділянкою лісового фонду та її повернення.

Попередньо, прокурори встановили, що у 2012 році приватному підприємцю надано в оренду на 15 років лісову ділянку на Демидівщині. Її площа 2 га, вартість понад 8 млн грн. Землю орендували для використання в культурно-оздоровчих, рекреаційних, виховних, спортивних цілях.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Проте орендар не виконав умов договору. Зокрема, не використовував ділянку за цільовим призначенням, не вживав заходів щодо її охорони та дотримання правил протипожежної та екологічної безпеки, не підтримував належний санітарний стан. Крім того, не сплачував орендної плати всупереч визначеним у договорі обов’язкам.

Відтак прокуратура, представляючи інтереси держави, ініціювала в судовому порядку повернення орендованих земель у власність держави.

Після набрання рішенням законної сили прокурори контролюватимуть його реальне виконання.

читайте також: