Прокуратура через суд намагається повернути громаді укриття у Рівному, яке продали разом із приміщенням

У ході опрацювання інформації щодо об’єктів цивільного захисту прокурори Рівненської окружної прокуратури виявили факт вибуття в процесі приватизації з власності Рівненської територіальної громади протирадіаційного укриття, в той час як такі об’єкти віднесені до об’єктів, що перебувають під охороною держави та мали загальнодержавне значення.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Зокрема, прокурорами встановлено, що підприємець, під час набуття права власності на майновий комплекс у мікрорайоні Ювілейний у Рівному, отримав у приватну власність 222,6 кв.м. підвального поверху, які є приміщеннями протирадіаційного укриття, а відтак не підлягають приватизації.

Тому Рівненською окружною прокуратурою до Господарського суду Рівненської області пред’явлено позовну заяву в інтересах держави в особі Рівненської міської ради до Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради, до фізичної особи-підприємця про визнання недійсним договору купівлі – продажу цілісного майнового комплексу та зобов’язання повернути у власність громади протирадіаційне укриття площею 222,6 кв.м.

Наразі прокурори Рівненщини перевіряють законність відчуження ще 10 споруд цивільного захисту.

 

 

 

%d блогерам подобається це: