Профспілкова “Хвиля гніву” відбудеться сьогодні у Рівному

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Профспілкова акція протесту “Хвиля гніву” відбудеться сьогодні у Рівному.  У такий спосіб працююче населення хоче нагадати рорботодавцям, що не слід порушувати права працюючих.

Планується, що «Хвиля гніву» прокотиться по обласних центрах всієї України. 

Долучиться до заходу і Рівне.  Метою акції  є вимога зняти з розгляду Верховної Ради так званий антисоціальний «Милованівський» законопроєкт «Про працю» під №2708.

 Цей документ порушує права людини. Про це висловилась керівниця проф-інформу Федерації профспілок Рівненщини Жанна Арсенічева:

Профспілки виступають проти цього законопроєкту, оскільки там погіршуються умови праці людини.

Практично усе вирішуватиме не Закон про працю, а сам роботодавець. Учасники акції вимагатимуть відставки міністра економіки Милованова і відкликання з Верховної Ради законопроєкту №2708.

Профспілкова активістка вважає, що цей закон є спробою введення ліберальної трудової реформи, яку ініціюють урядовці. Він грубо порушує соціальні права людини, руйнуючи збалансовану законодавчу систему трудових прав і гарантій та ігнорує норми Конституції України, Європейське і міжнародне право.

Долучитись до профспілкової акції протесту, яка відбудеться сьогодні, 30 січня, в 11:30 біля облдержадміністрації, запрошують усіх небайдужих.

 

 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: