fbpx

Професія «Косметик» відкриває унікальну можливість безробітним на Рівненщині

Професія «Косметик»у Рівненському центрі ПТО ДСЗ освоюється слухачами всього за шість місяців. Косметичні послуги завжди допомагають почуватися впевнено, додають позитиву та нових відчуттів. А кваліфіковані послуги майстра – це вже справжній скарб! З такими скарбами ознайомилися члени державної кваліфікаційної комісії під час проведення державної кваліфікаційної атестації слухачів за професією «Косметик» під час іспиту.
Буквально вчора жителі Рівного, Здолбунівщини, Березнівщини, Радивилівщини, Дубенщини стояли перед вибором професії, консультувалися у спеціалістів районних філій Рівненського ОТЗ, а вже сьогодні вони мають державні сертифікати, в яких записано – професія «Косметик». Вони володіють навичками та секретами успішної роботи, сповнені професійних навичок та готові працювати самостійно.

Навчання тривало 6 місяців. У Рівненському центрі ПТО ДСЗ здобувачам професійно-технічної освіти пропонуються наступні послуги: спеціалізований кабінет із сучасним обладнанням – мікроструми, солярій; комбайн косметологічний (фонофорез, вакуумна чистка, вапорайзер, збільшувальна лампа); вакуумно-роликовий масажер, апарат пресотерапії, термоковдра, апарати для мікрострумової терапії, фонофорезу, світлолікування, апарат RF-ліфтингу та кавітації, професійне обладнання та матеріали. Навчальна база сучасна і постійно оновлюється, тому всебічно «озброєні» випускники впевнено витримують конкуренцію на вимогливому ринку косметичних послуг.
На базі навчально-виробничого комбінату група, зокрема, опанувала та практикувала пресотерапію, чистку шкіри, ультразвуковий пілінг. Виробнича практика на базі навчально-виробничого комбінату та в місцевих салонах краси загартувала новачків, допомогла глибше пізнати специфіку професії. Випускники мають пропозиції від роботодавців, а також планують самозайнятість.

За словами майстра виробничого навчання Тетяни Сондак, майбутні косметологи вчилися проводити косметичні процедури, працювати з професійним обладнанням, використовувати сучасні матеріали. Головне, що вони вміють спілкуватися з клієнтами, оцінювати тип шкіри, особливості тіла, реакцію на ті чи інші процедури та препарати, тому грамотно спілкуються з клієнтами та професійно визначають доцільність тих чи інших послуг.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Косметологи поділилися своїми враженнями від набутих навичок, від роботи з клієнтами, серед яких були жінки, чоловіки та підлітки. Ін’єкційною мезотерапією в основному цікавляться чоловіки 30+. Дуже популярний засіб для чищення обличчя. А ще згадують, як боялися перших кроків, як страшно було професійне обладнання.

Практично всі приходили на навчання з «нульовою» підготовкою. «Очі бояться, а руки роблять» – це про них. І все їм вдалося! Високий рівень кваліфікації досягнуто завдяки чудовій навчальній базі та досвідченим викладачам. «Наша зона комфорту!» – згадують з теплотою і вдячністю.

Детальніше про формування студентських груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

%d блогерам подобається це: