fbpx

Проекти Громадського бюджету-2020 в Рівному прийматимуть онлайн (Відео)

Із 15 квітня в Рівному почнуть прийом проектів у рамках реалізації програми Громадського бюджету 2020. Перший етап відбуватиметься у тих же часових рамках, що й попереднього року, – розповів куратор цієї програми секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. 

Отже, усі активні рівняни, які мають конструктивні ідеї як змінити на краще свій двір, мікрорайон чи місто, можуть створювати відповідні проекти і подавати їх до міської ради і виконкому з 15 квітня до 29 травня.

– Єдина відмінність: у зв’язку з карантином, просимо подавати документи дистанційно, тобто в режимі онлайн, – наголосив Сергій Паладійчук. – Цей перший етап досить тривалий, тому ми не змінювали дат, сподіваємося, що до його завершення, обмежувальні заходи закінчаться. Далі буде наступний етап – координування авторів із виконавчими органами, попередній відбір проектів. Враховуючи, що процедура розрахована фактично на півроку, сподіваємося, що після того як Рівне вийде з карантину, потрібно буде швидко відновлювати життя тож одразу візьмемося за Громадський бюджет. Якщо ж карантин буде продовжений, не виключено, що продовжимо термін подання проектів.

Між тим, проекти Громадського бюджету-2019 поки що не втілюють через брак коштів.

– Зараз, на жаль, маємо ситуацію, що за результатами квітня бюджет серйозно недоотримав кошти. Це ставить під ризики багато проектів, які були заплановані на початок цього року. Будемо сподіватися, що ця яма не стане аж надто великою і за підсумком червня-липня-серпня, ми надолужимо ситуацію. Якби була інша ситуація, могли б уже почати втілювати проекти Громадського бюджету-2019. Наразі чекаємо завершення карантину, – пояснив Сергій Паладійчук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Наталія НИРКОВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»