Про фінансові порушення – на телефон «гарячої лінії».
Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області повідомляє про функціонування телефонної «гарячої лінії», за якою громадяни протягом робочого дня можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна.
- – (0362) 26-44-35 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області;
- – (0322) 55-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби (Львів);
- – (044) 425-80-30, (044) 425-73-69 – Державна аудиторська служба України (Київ).
Повідомити про працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, вчинки яких мають ознаки корупційних дій, можна упродовж робочого на номер антикорупційної телефонної лінії – (0362) 26-37-17.
Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області
Читайте також: На фронті загинув житель Рівненщини
- Сонячні електростанції на будівлях стане простіше встановлювати – без дозволів і бюрократіїВстановити сонячні панелі на даху чи фасаді будинку тепер можна значно швидше. Процедуру спростили так, що власникам більше не доведеться проходити складні погодження з органами контролю. Це має пришвидшити розвиток малої генерації та підвищити енергонезалежність.

