Працівник Рівнеоблводоканалу причетний до освячення води звільнений

Діліться корисною інформацією з друзями:

Працівник Рівнеоблводоканалу, який привів «московського» священика на водозабір освятити воду, порушив пропускний режим.

Як повідомили у телеграм каналі, працівник Рівнеоблводоканалу звільнений через інцидент, який трапився вчора, 19 січня, у відділі «Горбаківсько-Гориньградського вододозабору». Голова облради Андрій КАРАУШ викликав до себе виконуючого обов’язки директора Рівнеоблводоканалу і доручив розібратися, як так сталося, що на територію стратегічного об’єкту потрапили сторонні люди. Адже освячення води у Рівненському водоканалі назвали провокацією.

– Повернувся від голови Рівненської обласної ради Андрія КАРАУША, який доручив мені розібратися в інциденті, що трапився вчора у відділі «Горбаківсько-Гориньградський вододозабір», – каже виконуючий обов’язки директора Рівнеоблводоканалу Андрій ГРУХАЛЬ. – Під час перевірки вказаного відділу було встановлено грубе порушення пропускного режиму та перебування сторонніх осіб на території підприємства 19.01.2023. Іншими словами, працівник підприємства самовільно провів на територію стратегічного об’єкту сторонніх осіб.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як наслідок, зазначив пан ГРУХАЛЬ, начальник відділу Горбаківсько-Гориньградського водозабору служби водопровідного господарства міста Рівне написав заяву на звільнення та був звільнений відповідно до наказу №19/К від 20.01.2023р.

Читайте також:Виграли грант на генератори у громаді на Рівненщині