Повідомлення про замінування у Рівному за минулу добу не підтвердилось. Вогнеборці ліквідували 2 пожежі та 3 рази надавали допомогу громадянам
03 лютого о 09:31 у с. Мізоч, вул.Сурмичі, Рівненського р-ну. В господарстві вогнем знищено 1 складометр дров та пошкоджено 1 м² покрівлі господарської будівлі.
Про це повідомляє ДСНС Рівненської області.
03 лютого о 16:44 у м.Острог, Проспект Незалежності. В господарстві вогнем пошкоджено 10 м² перекриття та 2 м² покрівлі житлового будинку.
03 лютого о 08:41 поблизу с.М’ятин Бугринської ТГ Рівненського р-ну .Надання допомоги по буксирування вантажного автомобіля MAN, який з’їхав з дороги та застряг на ґрунтовій дорозі.
03 лютого. об 11:38 у м.Рівне, вул.Соборна, надання допомоги по відкриванню вхідних дверей квартири, в якій виявлено громадянина, що потребував медичної допомоги.
03 лютого рятувальники один раз виїжджали на повідомлення про замінування. Виклик не підтвердився.
фото ілюстративне
Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги
- Камерний оркестр Рівненської філармонії відзначає 50 років на сценіНаталія Ягущина 14.12.2025, 14:40 Академічному камерному оркестру Рівненської обласної філармонії виповнилося 50 років. За цей час колектив пройшов шлях від камерного ансамблю до академічного оркестру та став важливою частиною музичної спадщини України. Ювілей — це нагода згадати історію, досягнення й…

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.

