fbpx

Повернули до бюджетів понад 800 тисяч гривень завдяки рівненській прокуратурі

Діліться інформацією з друзями:

с?Безпідставне здорожчання газу, палива та електроенергії: з початку року прокуратура повернула до бюджетів понад 800 тис. грн

 

⚖️З початку цього року судами задоволено вже 5 позовів прокуратури та визнано недійсними додаткові угоди, якими безпідставно змінювалася ціна за одиницю товару. З відповідачів стягнуто понад 824 тис. грн, у тому числі майже 200 тис. грн – у сфері охорони дитинства.

 

?Приміром, рішенням господарського суду Рівненської області задоволено позов керівника Сарненської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Вирівської сільської ради до приватної енергопостачальної компанії про визнання недійсними додаткових угод до договору постачання електричної енергії та стягнення з неї майже 280 тис. грн надмірно сплачених коштів.

 

?Загалом же, упродовж 2022 року органами Рівненської обласної прокуратури пред’явлено 19 позовів на понад 3 млн грн (у тому числі у сфері охорони дитинства на понад 800 тис. грн) до недобросовісних постачальників електроенергії, природного газу та палива.