fbpx

Послуги ЦНАПів на Рівненщині надаватимуться з виїздом до людей

Діліться корисною інформацією з друзями:

Послуги ЦНАПів стали ближчими до людей і будуть надаватися за місцем проживання у трьох громадах Рівненщини.

 Відтепер адміністративні, соціальні та інші публічні сервіси – в одній валізі. Сьогодні Сарненській, Рокитнівській та Костопільській громадам вручили мобільні кейси. Це унікальний комплект сучасної портативної техніки, який стане незамінним помічником при віддаленій роботі адміністратора, повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Вони складаються з бездротового принтера з додатковими картриджами, ноутбуку, павербанку (яка дозволяє працювати без зарядного пристрою), концентратора на 7 USB портів, мобільного WiFi роутера, камери, безконтактного зчитувача ID-карток, смартфону. Така комплектація дозволить адміністраторам виїздити до людей і надавати всі необхідні Послуги ЦНАПів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись особи:

  • які досягли 80-річного віку;
  •  з інвалідністю 1 групи;
  •  які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах;
  •  які отримують соціальну послугу догляду вдома, яка надається територіальними центрами надання соціальних послуг;
  •  особи які проживають у віддалених населених пунктах.

 Для цього просто необхідно подати заявку до найближчого ЦНАПу. Далі з вами зв’яжеться адміністратор для попередження свого візиту.

Можливість мати пересувне віддалене робоче місце – це зручність не тільки для адміністраторів ЦНАПу, а й для маломобільних громадян та сільського населення громад. Спеціалісти Рокитнівської, Сарненської та Костопільської громад тепер зможуть безперешкодно працювати та ефективно надавати свої послуги за межами Центру.

Читайте також:В команді біженців пропонують виступати на Олімпіаді росіянам