fbpx
Через можливий удар рф у Києві терміново евакуюють пацієнтів двох лікарень

Понад десять тергромад Рівненщини встановили сучасніше обладнання оповіщення про тривогу

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині посилять контроль за інфраструктурою цивільного захисту. Понад десять тергромад Рівненщини встановили сучасніше обладнання оповіщення про тривогу

Пункти незламності, системи оповіщення та укриття. Контроль за їх станом, доступністю та повноцінним оснащенням посилюватимуть. Про це йшлося під час робочої наради під керівництвом першого заступника голови Рівненської ОДА Сергій Подолін .

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

«В Рівненській області розгорнуто 465 Пунктів незламності. Усі вони функціонують та за добу в середньому приймають 30-40 осіб. Проте залишається питання їх доукомплектування. Зокрема, близько 90 таких пунктів потребують обладнання системою Starlink для забезпечення безперебійного зв’язку», – сказав Сергій Подолін.

Знайти найближчий Пункт незламності можна на сайті nezlamnist.gov.ua

Окремо обговорили стан системи оповіщення в регіоні. Як зазначив перший заступник голови ОДА, значна частка встановлених систем на сьогодні є застарілою.

12 тергромад вже встановили сучасніше обладнання, загалом – 29 пристроїв оповіщення. Частина інших громад області також приймають відповідні рішення.

«Особливу увагу звертаю на доступність та стан укриттів. Небезпека залишається, майже кожного дня на Рівненщині оголошується повітряна тривога. Тож ситуацій з непрацюючими чи закритими укриттями виникати не повинно. За цим окремий контроль та підвищена відповідальність», – наголосив Сергій Подолін.

Читайте також: Житель Рівненщини отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ