fbpx

Понад 2 гектари землі постраждало від пожежі на Рівненщині за добу

Діліться інформацією з друзями:

6 загорянь на відкритих територіях загальною площею 2,5 га ліквідували рятувальники Рівненщини минулої доби

10 квітня о 12:54 поблизу с. Обірки, Сарненської ТГ, Сарненського р-ну. Загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,5 га. Причина та збитки встановлюються.

Про це повідомляє ДСНС Рівненщини

10 квітня о 13:15 в селищі Млинів, по вул. В. Чорновола, Дубенського р-ну. Загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,5 га. Причина та збитки встановлюються.

10 квітня о 14:41 поблизу м. Березне, Рівненського р-ну. Загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,5 га. Причина та збитки встановлюються.

10 квітня о 16:36 в с. Козин, поблизу вул. Першотравневої, Козинської ТГ, Дубенського р-ну. Загоряння сухої трави на площі 0,2 га та побутового сміття на відкритій території на площі 0,1 га. Причина та збитки встановлюються.

10 квітня о 16:52 поблизу с. Нова Українка, Олександрійської ТГ, Рівненського р-ну. Загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,002 га. Причина та збитки встановлюються.

10 квітня о 20:46 поблизу с. Жорнів, Варковецької ТГ, Дубенського р-ну. Загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,8 га. Причина та збитки встановлюються.

Читайте також: Емоційне відновлення для ВПО у Рівному

  • Утилізуйте батарейки й акумулятори правильно. Список локацій у Рівному
    Відпрацьовані батарейки, а також літієві акумулятори ЗАБОРОНЕНО викидати у сміттєві контейнери. Усе через те, що вони входять у перелік речей, які створюють небезпечну пожежну ситуацію на полігоні, куди вивозять побутові відходи – зокрема, можуть вибухнути та стати причиною загоряння.