Половина з перевірених переселенців у Рівному не підтвердили своє місце проживання

Діліться корисною інформацією з друзями:
На Рівненщині розпочалися перевірки переселенців за адресою проживання. Це робиться для того, аби розуміти чи продовжувати таким людям соціальні виплати, – повідомляє Рівненська ОВА. 

Станом на 8 листопад, у Рівному перевірено 3 із 8 місць компактного проживання переселенців. Виявлено, що з 211 майже сотня осіб не підтвердили фактичне місце проживання за вказаними адресами.
У ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області нагадали, якщо переселенців не виявилося вдома, то людина впродовж 10 днів має з’явитися до органу соцзахисту населення за місцем перебування на обліку і пройти там ідентифікацію.
Якщо ж внутрішньо переміщені особи змінили своє місце проживання, їм необхідно протягом 10 календарних днів звернутися до органу соцзахисту чи ЦНАПу. Там отримати довідку ВПО із зазначенням актуальної адреси. У іншому випадку орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.
Перевірки здійснюються відповідно до постанови Уряду №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам».