Міжнародна вареникотерапія! 7,027 вареників за годину. Встановлено рекорд з ліплення вареників (відео)

У неділю, 6 листопада, 268 українців із 17 країн світу за одну годину зліпили 7,027 вареників та встановили новий рекорд.

Культурна Асоціація Vantagem Erudita разом з Міжнародним штабом допомоги українцям стали організаторами міжнародного заходу “Вареникотерапія”. У декількох містах України та ще в 16 країнах світу українці разом з іноземцями одночасно ліпили вареники, щоб встановити світовий рекорд, зібрати кошти для проєкту “Продуктові набори для українців”. Про це пишеться на сторінці Vantagem Erudita у Фейсбуці.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Волонтери проєкту “Продуктові набори для українців” щотижня виготовляють продуктові набори та відвозять їх на схід та південь України для тих, хто потребує, зокрема й для українських військовослужбовців.

До акції приєдналися активісти з Києва, Львова, Чернівців, Кропивницького, а також українці та іноземці у Грузії, Азербайджані, Німеччині, Швеції, Швейцарії, Португалії, Словенії, Канаді, Шотландії, США (Маямі та Огайо), Туреччині, Іспанії, Австралії, Хорватії та інших країнах.

“Це така масштабна вареникотерапія: щоб залишатися в позитивному ресурсі, щоб об’єднуватися. Тепло наших рук і наших сердець передасться нашим хлопцям і дівчатам на фронті”, – наголосила співорганізаторка флешмобу Анна Воронова з Португалії.

Фото: Vantagem Erudita.

%d блогерам подобається це: