fbpx
Підтримка ЗСУ та подяка від військових — основні гасла сесії Рівненської міської ради

Підтримка ЗСУ та подяка від військових — основні гасла сесії Рівненської міської ради

Діліться інформацією з друзями:

Чергове засідання сесії Рівнеради в черговий раз пройшло під основним гаслом — максимальної підтримки ЗСУ.

На початку засідання військовий, депутат районної ради Василь Жабчик вручив почесну відзнаку від командування 36-ої окремої бригади Морської піхоти секретарю Рівненської міської ради Віктору Шакирзяну.

Василь Жабчик висловив слова подяки від командування бригади. Адже саме Рівне стало першим містом західної України, яке максимально включилося в підтримку морської піхоти.

Також під час сесії слова подяки лунали від 9-ого прикордонного загону. Рівненська громада передавала їм дрони, які допомагають знищувати окупантів.

Крім того, депутати підтримали рішення щодо змін до бюджету громади. Спрямували понад 6 мільйонів гривень на субвенції для військових частин.

“Підтримка Збройних Сил України від нашої громади є одним з найважливіших завдань. Адже наша спільна мета — перемога. Саме тому, ми намагаємося максимально підтримувати наших військових і реагувати на їхні запити. Лише разом ми зможемо досягти бажаної перемоги у цій війні. Рівнерада, як обіцяла, використовує всі можливості, щоб підтримати ЗСУ. Кожна гривня, яку вдається заощадити, спрямовується саме на цю підтримку. І це сесійне засідання тому підтвердження. Дякую колегам-депутатам, які одностайно підтримують ці ініціативи” — наголосив секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Читайте також: Безоплатно навчають професії водія учасників бойових дій та осіб з інвалідністю на Рівненщині