Підприємці з Рівненщини подаватимуть свої бізнес-плани на отримання грантів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Завершилися у Рівному триденні заняття слухачів-підприємців, що подаватимуть свої бізнес-плани на конкурс з отримання державних грантів.

Як повідомила викладачка Рівненського центру ПТО ДСЗ Наталія Сирочук, навчання  відбувалося досить насичено, бажаючих виграти грант від держави виявилося чимало, теми їхніх бізнес-проєктів найрізноманітніші. Слухачі, скеровані до закладу освіти за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу» Рівненським міським центром зайнятості, Березнівською, Гощанською, Радивилівською та Рівненською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ, працювали над темами кондитерських, продажу косметики, пошиття одягу, виготовлення дизайнерських сумок, антикафе, вирощування зелені, відкриття лабораторії для аналізів, кав’ярні тощо.

Питань було багато. Стосувалися вони бізнес-ідеї, маркетингової стратегії, оподаткування, планів та фінансових результатів господарської діяльності. Жодне із запитань не залишилося без відповіді. Нові знання та навички, помножені на професійний азарт, наполегливість, віру у власні сили і велике прагнення перемогти, неодмінно сприятимуть успіху у започаткуванні власної справи.

Щиро бажаємо удачі кожному та запрошуємо наступних претендентів опанувати відповідальний етап для подачі заявок – складання бізнес-плану!

Початок навчання – 26 та 28 липня.

Більше інформації про набір слухачів  – на офіційному сайті cpto.rv.ua