У Рівному відбувся відкритий Кубок Рівненської області з бочча

Діліться корисною інформацією з друзями:

21-22 липня 2022 року у Рівному відбувся відкритий Кубок Рівненської області з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, присвячений Дню Української Державності.

У змаганнях взяли участь 27 спортсменів з РРЦ «Інваспорт» (м. Рівне), ФСК «Повір у себе» м. Сарни, КДЮСШІ «Прометей» м. Київ, міста Ковеля Волинської області та ЛОК ДЮСШІ Галичина м. Новояворівськ Львівської області.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань Гончарук Олена Михайлівна.

Переможцями та призерами змагань стали:

у класі ВС1:

І місце – Володимир Ройко (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

ІІ місце – Анастасія Стельмах (КДЮСШІ «Прометей», м. Київ);

ІІІ місце – Дмитро Шеруда (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

у класі ВС2:

І місце – Володимир Поляков (КДЮСШІ «Прометей», м. Київ);

ІІ місце – Олег Гелетуха (м. Ковель Волинської області);

ІІІ місце – Андрій Горай (ЛОК ДЮСШІ Галичина, м. Новояворівськ Львівської області);

у класі ВС4:

І місце – Петро Буткевич (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

ІІ місце – Євген Марков (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

ІІІ місце – Артем Рубан (КДЮСШІ «Прометей», м. Київ);

у класі ВС5:

І місце – Іван Овдєєв (ФСК «Повір у себе», м. Сарни);

ІІ місце – Олександр Шевчук (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

ІІІ місце – Дмитро Школярчук (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

у парних змаганнях класу ВС4:

І місце – Петро Буткевич та Євген Марков (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

ІІ місце – Ольга Яренчук (м. Ковель Волинської області) та Віктор Баранов (КДЮСШІ «Прометей», м. Київ);

ІІІ місце – Артем Рубан (КДЮСШІ «Прометей», м. Київ) та Ірина Бачало (ЛОК ДЮСШІ Галичина, м. Новояворівськ Львівської області);

у командних змаганнях для класів ВС1/ВС2:

І місце – Володимир Ройко, Дмитро Шеруда, Оксана Гайду (РРЦ «Інваспорт», м. Рівне);

ІІ місце – Володимир Поляков, Ростислав Кабан, Анастасія Стельмах (КДЮСШІ «Прометей», м. Київ);

ІІІ місце – Олег Гелетуха, Максим Сахарук, Дарина Ткачук (м. Ковель Волинської області).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Також було нагороджено кубком команду-переможця змагань – команду РРЦ «Інваспорт» (тренер Гончарук О.М.).