Під Рівнерадою – знову пікети

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Кілька десятків людей прийшли сьогодні зранку до приміщення, де має відбутися чергова сесія Рівнеради. Під стінами будівлі рівняни намагаються відстояти свої права. 

Найбільша делегація – інвестори ЖК “Ріверсайд”. Вони вимагають від міської влади вжити заходів щодо забудовника, компанії БКМ. Люди вимагають свої помешкання. Нагадаємо, ініціативна група владників “Ріверсайду” вже кілька днів проводить акцію протесту під міськвиконкомом із аналогічними вимогами. Там встановили намет, плакати з вимогами, розклали шини.

Крім того, прийшли рівняни, незадоволені кадровою політикою директорки міської спортивної школи №2 Анни Хлістунової. Мовляв, їхнім дітям замінили тренера, а саме з тим наставником діти досягали гарних результатів. Кажуть, численні звернення до директорки і навіть до відділу у справах молоді та спорту не дали результату.  Тож вимагають від депутатського корпусу втрутитися в ситуацію.

Крім того прийшли й мешканці гуртожитку, що на Відінській, 10. Люди просять міської влади ухвалити рішення та прийняти їхню будівлю в комунальну власність міста. 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: