Художник з Рівного створив мурал для поліції (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Саме тут на першому поверсі знаходиться поліцейська станція, де несуть службу дільничніофіцери поліції, працівники сектору публічного порядку та контролю за обігом зброї ГУНП в Рівненській області.

Ідея створити мурал на фасаді місцевого будинку виникла у серпні цьогоріч: під час відкриття оновленого приміщення поліцейської станції керівництво ГУНП вирішило таким чином привернути до «об’єкта» увагу. 

Невипадково серед кількох варіантів було обрано зображення поліцейського офіцера громади.

«Цей однойменний проєкт є одним із найбільш успішних, а рівень довіри до них серед населення — найвищий», — пояснив вибір начальник ГУНП Рівненщини Олексій Камишанський. 

До робіт приступили у середині жовтня і менше як за п’ять днів задум поліцейських втілив місцевий художник Костянтин Качановський. 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

«Хотілося б, аби у житті кожного було якнайбільше позитивних моментів. І йдеться не про якісь глобальні, а про звичні речі, що викликають приємні емоції,— підкреслює начальник поліції області Олексій Камишанський. — І от саме  у цьому зображенні є і піклування, і турбота, і захист, і безпека, і любов. Тож, сподіваюся, що такий вуличний живопис додасть яскравих фарб у життя рівнян і гостей міста».  

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Діліться корисною інформацією з друзями: