fbpx
Маршрутка

Перевізники просять Рівненську ОДА переглянути тарифи перевезень

Діліться інформацією з друзями:

Від жовтня Управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА отримує звернення від перевізників із проханням підвищити тарифи на пасажирські перевезення. Мова йде про приміські та міжміські внутрішньообласні маршрути, тарифи на які погоджуються з ОДА.

Необхідність перегляду вартості проїзду перевізники пояснюють зростанням цін на паливо, запчастини, послуги автостанцій до 60%, а також майбутнім підвищенням рівня мінімальної зарплати з 1 січня та 1 квітня наступного року. У сукупності усе це створює додаткове фінансове навантаження.

«На сьогодні діє тариф, що був встановлений у квітні минулого року — 1,60 грн за один пасажиро-кілометр, — коментує в.о. начальника управління Віталій Харковець. — Перевізники подають розрахунки на 1,96 – 2,20 грн. Проте, враховуючи соціальну складову та фінансову спроможність населення, ми будемо розглядати підвищення тарифу лише до 1,90 грн. Тобто на 18 відсотків».

Він додав, що до ОДА постійно надходять заяви від перевізників щодо припинення перевезень на окремих маршрутах чи рейсах у зв’язку із їх збитковістю.

«На сьогодні низка маршрутів залишаються відкритими. Для прикладу, на останній конкурс на право здійснення перевезень пасажирів винесено 39 об’єктів, з яких — на 26 взагалі були відсутні претенденти», — каже Віталій Харковець. — Великою проблемою є відсутність водіїв, частину з них мобілізували до ЗСУ».

Схожа ситуація на сьогодні й на міських та міжобласних маршрутах, додав керівник управління.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Медиків Рівненщини нагородили найвищою нагородою Рівненської обласної ради