Переможці міжнародних ветеранських змагань з Рівного можуть залишитись без винагороди

Діліться корисною інформацією з друзями:

Члени Рівненського міськвиконкому заблокували рішення про надання грошової винагороди переможцям ветеранських змагань Івану Лепесі та Андрію Бардаку.

Про це повідомив Віктор Шакирзян у себе на сторінці Фейсбук.

Пам’ятаєте наших ветеранів, учасників міжнародних змагань Invictus Games The Hague 2022, Андрія Бардака та Іван Лепеха – рівнян, які цього року вибороли одразу три медалі для України і для Рівного?

За моєю пропозицією було розроблено проєкт рішення виконкому про відзначення їх грошовими винагородами за їх мужність і спортивні здобутки. Вдумайтесь, це наші воїни, які побували на війні, зазнали тяжких поранень, але знайшли в собі силу волі стати спортсменами світового рівня. Іван Лепеха, знову на війні й взагалі вирушив на цьогорічні змагання у Гаагу просто з лінії фронту на Луганщині. 

Я переконаний, що така мужність, такий сталевий характер має стати прикладом для кожного з нас. Саме тому, я запропонував встановити ГІДНІ виплати для наших спортсменів за отримані медалі, прирівняти їх до виплат, які ми даємо іншим спортсменам переможцям міжнародних змагань.  

Чому окремі члени виконкому утримались від голосування, чому вирішили, що ветерани-спортсмени не заслуговують на такі винагороди – мені зрозуміти важко. Голосування перенесли на наступне засідання. Сподіваюсь, заблокували прийняття цього рішення окремі члени виконкому не свідомо й на наступному засіданні цю помилку нам вдасться виправити.

Знаю лише одне – в нашій країні війна й немає нічого більш важливого сьогодні, ніж підтримувати наших захисників. І тих, хто зараз на фронті і тих, хто вісім років боронив нас на сході та прославляє наше місто й наші Збройні Сили у міжнародних ветеранських змаганнях сьогодні. 

Наполягатиму на тому, щоб і Іван і Андрій отримали гідну винагороду за свою мужність.