fbpx

Патрульні двічі запобігли випадінню дитини із вікна (+ відео)

На лінію 102 днями звернувся заявник із повідомленням про те, що на вулиці Соборній у будинку, на другому поверсі біля вікна, стоїть дитина, приблизно 2-х років, і в будь-який момент може випасти.

Патрульні Назар Шевчук, Олександр Бедик та Вікторія Грушина одразу ж вирушили за вказаною адресою. Назар лишився стояти під будинком та говорив із дитиною і слідкував за тим, щоб малюк не зробив крок вперед.

Як повідомили в Патрульній поліції Рівненської області, Вікторія з Олександром піднялися до квартири й постукали у двері. Ніхто не відчиняв. Лише за декілька хвилин двері відчинив батько, дитина, на щастя, вже була поряд. Мати пояснила, що малий часто залазить на вікно, а батько додав, що вони заснули, а квартира була на провітрюванні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

На жаль, прикрий випадок повторився й учора патрульні знову отримали виклик на, уже знайому, адресу.

Інспектори викликали на місце події поліцейських підрозділу ювенальної превенції, які склали протокол за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Легковажність дорослих, як правило, — головна і єдина причина випадіння дітей з вікон. Адже малюки не усвідомлюють небезпеки. Вони пізнають світ граючи, не підозрюючи, що в якийсь момент гра може перетворитися на трагедію. І щоб цього уникнути, потрібно дотримуватися певних простих, але життєво важливих правил.

Фото і відео: Патрульна поліція

Читайте також: Важливі рішення для України на Боннській конференції зі зміни клімату