fbpx

Порошенко приїхав, щоб особисто подякувати рівнянам (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Експрезидент Петро Порошенко під час передвиборчої кампанії двічі приїжджав у Рівне, щоб підтримати команду «Європейської солідарності» і її кандидата на посаду міського голови Рівного Олександра Третяка. Тоді ж пообіцяв, що першим містом, до якого він приїде після виборів, буде Рівне. Петро Порошенко таки дотримав слова і приїхав сьогодні на першу сесії новообраної Рівнеради.

– Перш за все хотів би подякувати за рівень довіри до «Європейської солідарності», яка посіла перше місце на виборах і в місті, і в області, – наголосив лідер «Європейської солідарності». –  Ми точно зробимо все можливе для того, щоб виправдати вашу довіру. Шановні депутати я твердо переконаний, що реалізація програми децентралізації, яка була започаткована моєю командою і яку ми будемо дбайливо зберігати у Верховній Раді, дає вам великі повноваження і можливості. І пропонуємо, щоб ми спільно працювали для того, аби рухати Україну і Рівне в Європу і Європейський союз.

Я хотів би подякувати рівнянан, які обрали міським головою дуже чесну і світлу людину.  Був дуже радий почути, що першим меседжем новообраного міського голови Олександра Третяка був заклик об’єднатися всіх у Рівному для досягнення ефективного результату. Сьогодні депутати від «Європейської солідарності» підпишуть так званий тактичний кодекс, який також демонструватиме нові підходи. 

На завершення Петро Порошенко запевнив депутатів, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку і допомогу «Європейської солідарності».