Острів Балі з райського перетворюється на привид, закрився навіть Макдональдз (ФОТО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Покинуті готелі,  сади і басейни знаходяться в аварійному стані, а вестибюлі завалені сміттям. Порожні вулиці і ринки, де натовпи народу збираються тільки під час благодійних роздач їжі, закрита пляжна інфраструктура – така сумна реальність колись райського острова Балі постала на фото австралійських туристів, які «застрягли» на острові на період пандемії COVID-19. За рахунок місцевих туристів виживають вкрай мало, туристична Мекка стала містом-примарою – кажуть вони.

Готелі, які зазвичай були заброньовані на високий сезон, завантажені всього на 10%. Як заявила Карлі Камминс, керуюча місцевим туристичним сайтом Bali Buddies, місцеві туристичні місця відчувають такі труднощі, що пропонують найнижчі ціни, але все одно не можуть залучити достатньої кількості відпочиваючих. «Будуть місця, яким це так і не вдасться», – заявила вона.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

«Якщо вам пощастило і у вас все ще є дохід на Балі, це рай, бо скрізь є банкрутства», – додала вона. Серед тих, що виживають – “Bali Garden Beach Resort”, як заявив його австралійський менеджер Крейг Бібер надзвичайно популярний заклад виживає, завдяки місцевому туристичному ринку, який мінімальний, але все-таки є. При цьому пандемія коронавірусу  застала зненацька багато компаній на острові, оскільки заборона на поїздки припала на час періоду попередніх бронювань.

Іншим готелям так не пощастило: уродженець західної Австралії Джек Ахерн, який живе на Балі, опублікував в соцмережах відео покинутого готелю в зазвичай процвітаючому районі Кута-Біч. Готель сповнений листя, вода стала зеленою, так як басейн не обробляли кілька місяців, вестибюль засипаний сміттям. «Це тільки один з багатьох готелів, який побудували і ось так викинули у відро для сміття. Ви не можете порахувати, скільки їх зараз, і напевно їх буде більше в майбутньому. Це дуже сумно », – коментує австралієць. Він також додає, що кожного тижня в місті все більше оголошень на продаж і оренду приміщень. Не витримав і закрився навіть McDonald’s на пляжі Кута.

Відзначимо, що в «доковідний» час число австралійських туристів в Індонезії перевищувало мільйон і вони становили понад чверть туристів. Зараз їх кількість впала до нуля. В цілому в цифрах статистика «райського острова» наступна: більше 73 тис. задіяних в туризмі звільнені. Потік іноземних туристів в Індонезію в цілому впав на 89%.

Уряд Індонезії прогнозує, що в 2020 році туризм втратить 14 млрд доларів, і ввів бюджетні стимули на 28 млрд. При цьому губернатор провінції Балі Вайан Костер заявив, що острів не буде відкритий для туристів як мінімум до кінця 2020 року. «Ситуація в Індонезії поки не сприяє тому, щоб іноземні туристи могли відвідувати Індонезію, в тому числі відвідувати Балі», – сказав він.

Джерело – Турпром

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: