fbpx

“Особлива дитина” обирала цікаву професію

Діліться інформацією з друзями:

В рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю, яка передбачає максимальне інформування цієї категорії громадян щодо можливості та перспектив професійного навчання і подальшого працевлаштуванням, та у форматі постійної взаємодії Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості із Рівненським навчально-реабілітаційним центром «Особлива дитина» було проведено екскурсію та майстер-класи для його вихованців. Група 14-річних підлітків відвідала навчально-виробничий комплекс РЦПТО, що на вул. І.Підкови, 17а у Рівному. Тут готують кваліфікованих робітників для різноманітних галузей – готельно-ресторанної, туристичної, сфери послуг тощо. Особливі відвідувачі зустрілися із старшим майстром навчального закладу Майєю Сульжик, яка розповіла, що навчальний центр дає  ґрунтовні професійні знання, підкріплює їх активною виробничою практикою, а період навчання наповнюється щирою доброзичливою атмосферою та взаємодопомогою. Дітям наголосили, що для усіх, хто обирає професію, важливо знати її затребуваність на ринку праці та перспективи.

Цікаво, що юні відвідувачі самостійно обрали професії, які їх найбільше зацікавили, та спостерігали за роботою бармена та офіціанта.

Процес створення захопив глядачів.

Завідувач навчально-виробничої майстерні РЦПТО Анатолій Шолодько яскраво продемонстрував дітям мистецтво кваліфікованого обслуговування за барною стійкою та бездоганне виконання обов’язків офіціанта. Приготування коктейлів, морозива, десертів, кави, подача, презентація напоїв, сервірування столу, визначення кількості приборів, порядок розкладання та оформлення столу- цікавий та відповідальний процес. Особливі відвідувачі зацікавилися професійним навчанням, отож зробили перші кроки назустріч дорослому життю.