fbpx

До російської капітуляції бажано готуватися ретельніше

Бо якщо не буде держави, то не буде в неї ні боргів, ні землі

Любить – не любить, продасть – не продасть. Звісно, продасть, якщо ніхто не зупинить. На те вона і влада. Бо якщо держава не може чи не хоче володіти своєю землею, то нею буде володіти інша держава. Цю істину історія ще з античних часів постійно доводить.

У теперішній час, коли людство знову переходить до взаємин із позиції сили, доцільно було б на всіх зошитах, підручниках і щоденниках розмістити політичну карту Київської Русі, аби кожен школяр, наклавши її на глобус, зміг би побачити, скільки України сьогодні знаходиться в Росії. Але якщо Україна ще не вмерла, то всю її землю влада продати, напевне, не встигне. Бо Україна остаточно ще не втратила свій стомлений розум. І діти вже починають цікавитися: де установчі збори створення Української держави? Якщо її проголосили, то чому досі її не створили? І навіщо народові купувати землю, коли земля і так належить народові? Можливо, весь цей час українська влада за відсутності установчого протоколу держави таємно керувалась якимись іншими протоколами і формулами сіонських мудреців чи олігархів? Про це залишається тільки здогадуватися.

Людин розумна навчилася створювати державу спеціально для того, щоб володіти землею, аби ніхто не опинився у землі раніше, ніж дозріє врожай. А ще держава потрібна, щоб захищати народ від влади, а владу – від народу. Сьогодні кожний політик знає формулу створення держави. Якщо він справжній політик. Бо ця формула дуже проста і дієва для всіх часів і народів. Це установчі збори делегатів, а не Верховна Рада депутатів. І нічого ефективнішого для створення справжньої держави людство ще не придумало. Бо ніякі декларації чи референдуми цього не замінять. А тільки доповнять. Просто самим про це потрібно знати, а владі – нагадати. Тому громадська рада при Рівненській ОДА спільно з керівництвом області проводять заходи для поглиблення кадрової реформи в центрі і на місцях.

Анатолій МІСЯЧЕНКО, голова Економічної спілки підприємців Рівненщини, голова комітету з питань інформаційної політики і зв’язків з громадськістю громадської ради при Рівненській ОДА