ОСББ: як подбати про власну та безпеку свого будинку в умовах всеукраїнського карантину? 

Діліться корисною інформацією з друзями:

У більшості ОСББ прибирання в під’їздах проводиться зазвичай 1-2 рази на тиждень. У ситуації, яка склалася в умовах пандемії, – це катастрофічно мало! Адже саме під’їзди, де за день проходить велика кількість різних людей, можуть стати розсадниками інфекції та вірусів.

Паніка наростала, тому реагувати потрібно було дуже швидко!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Найперше, що зробили, – це налагодили роботу прибиральниць, двірників, забезпечили як необхідними дезінфікуючими засобами, так і засобами індивідуального захисту.

Провели ретельний інструктаж:

  • миття та дезінфекції поверхонь здійснювати виключно із використанням засобів індивідуального захисту (господарські гумові рукавички, захисні респіратори чи маски, можна багаторазового користування);
  •  обробляти поверхні, до яких часто торкається багато людей (ручки дверей, замки, кнопки домофонів, ліфтів, поштові скриньки, перила, вимикачі світла тощо).

Паралельно звернулась до мешканців с закликом самоорганізуватися та взяти ситуацію під свій контроль, встановити графік та почергово здійснювати щоденне вологе прибирання із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів! Від початку мешканці користувались тими засобами, які були вдома під рукою. Згодом було придбано спеціальні дезинфікуючі засоби.

Ще декілька не менш важливих правил, які були донесенні в групу ОСББ (Viber) мешканцям:

  • за руки не вітатись;
  • витримувати дистанцію між людьми 2-3 метри;
  • без нагальної потреби не виходити та дотримуватись правил самоізоляції; – якщо є потреба, організувати доставку «під двері» сусідам похилого віку найнеобхідніших продуктів з магазинів, ліків тощо;
  • двері та домофонний замок не відкривати незнайомим людям.

До того будь-які загальні збори співвласників відклали на більш сприятливий період. За крайньої необхідності будемо організовувати їх дистанційно, шляхом збирання явочним порядком лише трьох осіб, які разом із правлінням надалі збиратимуть листки опитування. Таких рекомендацій дотримуються всі голови правлінь ОСББ м. Рівне.

Бережіть себе та своїх рідних, будьте здорові!

Надія ГВОЗДИК, голова ОСББ «Чорновала, 17»

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»