Опалення вперше подешевшає

Суми у грудневих платіжках за тепло будуть меншими. Зменшити плату за послуги з централізованого опалення та гарячої води. Таке доручення напередодні Нового року під час всеукраїнської селекторної наради дав керівникам регіонів Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Газ подешевшав на 30%, тому тарифи мають теж знизитися вже за грудень», – наголосив глава уряду.

До слова, в грудні «Нафтогаз України» знизив ціну на газ для потреб населення до 5132 грн за 1 тис. м³ (із ПДВ).

Рівнетеплоенерго відреагувало на постанову Кабміну про зниження тарифів на комунальні послуги. Як повідомляє прес-служба підприємства, грудневі платіжки будуть меншими на 20,05% для споживачів, що отримують тепло від котелень на газу, та на 30% меншими для абонентів, що отримують тепло від котелень, які працюють на альтернативному паливі.

 

Підприємство, як йдеться у повідомленні, робить це добровільно, бо постанова Кабміну ні до чого не зобов’язує. Однак зросла заробітна плата та інші витрати. Більше того, грудневе зменшення сум у платіжках для споживачів призведе до прямих збитків підприємства на 11,3 млн. грн.
Тому Рівнетеплоенерго звернулося до міської та обласної влади компенсувати їм втрати через зростання вартості газу. Якщо влада не прислухається, то суми у платіжках знову зростуть.

Ігор КОПАЧ

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: