Олександр Третяк розповів чи будуть у Рівному віялові відключення електроенергії

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Відключення за графіком електропостачання у мікрорайонах Рівному, як пам’ятають мешканці міста, вже практикувалося в 90-х роках. Тоді через брак енергоресурсів люди почергово раз у тиждень змушені були по дві години сидіти у своїх помешканнях при свічках. Не виключено, така ж ситуація повториться знову.

Адже, за інформацією, що поширилася у ЗМІ, «Укренерго» готує план віялових відключень електроенергії. Енергетики, зокрема, таку пропозицію аргументують тим, що на складах бракує вугілля для того, щоб підтримувати генерацію в період морозів.

Про це, як повідомляє сайт телеканалу «Прямий», на своїй сторінці в Facebook написав журналіст, екснардеп Сергій Висоцький.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

«Ми всі спостерігаємо, як наростають кризові явища в енергетиці. І тарифи – це просто відлуння хаосу. До мене в руки потрапив один документ. Це лист від голови правління «Укренерго» до в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка. Цим листом «Укренерго» просить міністерство погодити план віялових відключень електроенергії. В цьому листі «Укренерго» в тому числі визнає, що на складах бракує вугілля для того, щоб підтримувати генерацію у період морозів», – написав журналіст.

«Останній раз віялові відключення електроенергії відбувалися в Україні в кінці 90-х. Гостру фазу війни, внаслідок якої в нас випарувалося 20% економіки ми пройшли без такого колапсу в енергетиці. Навіть встигли відмовитися від російського газу! Дякуємо Володимиру Олександровичу та його оточенню за професійність! Відкинути країну на два десятиріччя назад за 1,5 роки – це справді досягнення!» – резюмував Висоцький.

Чи справді в Україні запровадять віялове відключення електроенергії, наразі невідому. Принаймні, як повідомили в Рівнеобленерго, поки що ніяких документів з цього приводу вони не отримали.

А тим часом, міський голова Рівного Олександр Третяк в ефірі  телеканалу «Прямий» пообіцяв не допустити віялових відключень електроенергії у місті: 

«Сподіваюсь, що ми на місці будемо контролювати і слідкувати, щоб цього не сталось (віялових відключень – ред), і не допустити жодним чином віялових відключень, адже в контексті  сьогодення це не припустимо, і ми не можемо допустити цього. Як місцева влада звертаюсь до тверезої думки дійти зрештою до вирівнювання ситуації в Києві, і забезпечити як Рівне так і інших міст України системною і стабільною  роботою енергоносіїв, і не допустити жодним чином дестабілізації через якісь непродумані рішення, які зараз Кабмін звалює на Верховну Раду Верховна Рада на місця і так далі», – сказав Третяк.

Діліться корисною інформацією з друзями: