fbpx
Офіційний проморолик Всесвітнього дня вишиванки створювали з військовими (ВІДЕО)

Офіційний проморолик Всесвітнього дня вишиванки створювали з військовими (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Офіційний проморолик Всесвітнього дня вишиванки створили творчим колективом військовослужбовців «ТРО Медіа» Командування Сил територіальної оборони ЗСУ.

Офіційний проморолик Всесвітнього дня вишиванки презентували у Чернівцях, повідомляють журналісти. Ролик створений творчим колективом військовослужбовців «ТРО Медіа» Командуванння Сил територіальної оборони ЗСУ.

Цьогоріч День вишиванки відзначатимуть 16 травня під гаслом «Вишиваємо Перемогу». Про це розповіли засновники Всесвітнього дня вишиванки.

«Цьогорічне гасло свята вкотре нагадує всім українцям, про те, що кожен з нас має стати символічною «ниткою», яка щодня наполегливо «вишиває» українську Перемогу. Великими та малими «стіжками». З вірою, надією та любов’ю – як це робили колись наші предки», — повідомила співзасновниця Всесвітнього дня вишиванки Леся Воронюк.

Організатори акцентують на тому, що українці продовжують у важких боях виборювати право на свою незалежність і свободу. Тому однією з основних фігур у проморолику зобразили FPV-дрони.

«Це промо має на меті нагадати всім нам про те, що українці мають об’єднуватись заради Перемоги, як це було на початку широкомасштабного вторгнення. І кожен з нас може допомогти своєму ближньому для досягнення головної мети української нації», — зауважив режисер відеоролика, військовослужбовець ЗСУ Олександр Ткачук.

Проморолик «Вишиваємо Перемогу» створили творчим колективом військовослужбовців «ТРО Медіа» Командуванння Сил територіальної оборони ЗСУ.

Головне фото: офіційна сторінка Дня вишиванки у фейсбуку

Читайте також: Мафія у вишиванках захопила Рівне

  • Птахи летять на 55 годин довше до місць розмноження через війну в Україні
    Дослідники Університету Східної Англії виявили, що орли, міграційні маршрути яких проходять через Україну, змінили їх, щоб уникнути зони бойових дій. Дані GPS показали, що великий підорлик не тільки облітав території України після початку вторгнення, але й скорочував зупинки на піт-стопах…