fbpx
Обставини загибелі

Обставини загибелі жителя Рівненського району встановлює поліція

Діліться інформацією з друзями:

Обставини загибелі жителя села Біла Криниця Рівненського району встановлюють працівники поліції.27 листопада близько п’ятої ранку до поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Біла Криниця медики «швидкої» констатували смерть 36-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями. СоГ ВП №1 (м. Рівне) Рівненського РУП за місцем проживання 49-річної жительки Рівненського району в одній із кімнат на підлозі виявлено тіло чоловіка, обставини загибелі якого на даний час встановлюються.

За словами жінки, напередодні ввечері вона побачила на вулиці майже непритомну знайомого, забрала його додому та поклала спати. Вранці, коли почула гул, побачила, що він упав, і викликала швидку.

Поліція встановлює всі обставини, можливих очевидців та свідків події, в тому числі й особу, яка може бути причетною до скоєного злочину.

Відповідно до лікарського свідоцтва смерть чоловіка настала внаслідок закритої тупої травми живота із ушкодженням селезінки та масивної крововтрати. За фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження із місця події вилучено необхідну слідову інформацію, яка має суттєве значення у справі.