fbpx

Новий голова Рівненської облради найперше зосередиться на роботі комунальних підприємств

Діліться корисною інформацією з друзями:

Після обрання головою Рівненської обласної ради та звільнення з посади директора РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал, яке очолював 10 років, Андрій Карауш розповів журналістам про свої пріоритети в роботі.

Зокрема, він планує зосередити свою увагу як очільник депутатського корпусу на проблемах внутрішньо переміщених осіб та роботі обласних комунальних закладів, підприємств та установ.
“Ми живемо в умовах воєнного часу, тому проблем вистачає. Відтак в першу чергу маємо зосередитися на потребах внутрішьо преміщених осіб, зокрема, тих, які знайшли прихисток в наших обласних комунальних закладах. Адже останні працюють в непростих умовах, взявши на себе зобов’язання всіляко допомагати переселенцям. А ми, як депутати, маємо допомогти їм. Саме ці питання є питаннями і номер один, і номер два”, – наголосив Андрій Карауш.
Що ж до решти питань порядку денного 13-ї сесії, які сьогодні не розглядали, то, за словами Андрія Карауша, рішення щодо них будуть прийняті на другому пленарному засіданні. Його дату буде повідомлено згодом.