Новина про термін дії сертифікату ЗНО потішить рівненських абітурієнтів

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сертифікати з результатами ЗНО спочатку були дійсні один рік, пізніше 5 років, згодом знову рік. Це створювало певні проблеми для абітурієнтів, які по тим чи іншим причинам не вступили у ВНЗ відразу після закінчення середньої школи.

Дієвість сертифікату впродовж однієї вступної кампанії ускладнювала процес вступу як для вступників, так і з боку з боку Міністерства. Термін дії сертифікатів в один рік визначався через відсутність методики їхнього визнання впродовж більш тривалого періоду. Отже, після ухвалення відповідної методики, сертифікати ЗНО стали дійсні 2-3 роки.У цьому ж році вперше прийматимуть сертифікати ЗНО 4-х років: 2017-го, 2018-го, 2019-го та 2020-го з усіх предметів.

Вступник зможе подати сертифікати в будь-якій комбінації. Можна подати в одному пакеті один сертифікат 2017 року, один 2018-го та 2019 років, або ж усі одного року. Але це правило стосується не всіх навчальних предметів. З тестування іноземної мови були введені зміни у 2018 році. Тому результати ЗНО до 2017 року з цих предметів не дійсні.

Цього року на долю випускників випало чимало додаткових випробувань у зв’язку з карантином. Тож новина про подовження терміну дії ЗНО їх порадувала.

Джерело: На урок

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: