fbpx

[Не] дитячі випробування кембриджськими іспитами

Діліться інформацією з друзями:

П’ятнадцять із п’ятнадцяти. Таким був стовідсотковий результат успішної нещодавньої здачі вихованцями Центру іноземних мов «Аякс» кембриджських іспитів. Причому троє з рівненських дітей зробили це вже втретє і тепер будуть готуватися до екзаменів вищого, вже дорослого, рівня. А наразі всім, хто пройшов випробування, минулої суботи вручили відповідні сертифікати європейського зразка.

– Діти, які втретє склали іспити, виконали, образно кажучи, дорослий норматив – пройшли рівень А2, – каже директор центру Ігор Герус (Бонбон). – Отож, хочу подякувати усім нашим діткам, бо вони є гордістю як своїх батьків, так і нашою. Саме вони, наші вихованці, є тим стимулятором, який спонукає нас, учителів, рухатися вперед, розвиватися, вдосконалюватися. Відтак про Центр іноземних мов «Аякс» вже знають наші ділові партнери зі Львова та Києва, котрі високо оцінюють рівень знань наших учнів. Скажу більше, завдяки спільним здобуткам «Аякс» уже другий рік поспіль запрошують на «Відкритий день Кембріджу» (це своєрідна закрита вечірка для особливих шкіл англійської мови, – ред.). А це, безперечно, визнання.Сертифікати про успішну здачу кембриджських екзаменів діти отримали з рук засновниці Центру іноземних мов «Аякс» Яни Герус.

– У нас є дітки, які складали іспити вперше, а є й такі, які робили це втретє, – розповідає Яна. – При цьому екзаменатори, які до нас приїжджали, відверто сумнівалися, чи зможуть такі юні учні упоратися зі складними, розрахованими на дорослих, завданнями. Наші вихованці приємно здивували їх: упоралися, та ще й надзвичайно успішно, набравши максимальні результати. Відтак, діти мають можливість у Рівному не тільки вивчити англійську мову, а й підтвердити рівень своїх знань шляхом складання міжнародних іспитів. Такі комфортні умови створив для юних рівнян Центр іноземних мов «Аякс». Для чого, власне, дітям усі ці іспити? Із цим запитанням журналіст «7 днів» звернувся до методиста центру Олени Полюхович.

– Розкажіть, будь ласка, що таке кембриджські іспити?

– Іспити на підтвердження рівня володіння англійською мовою щороку по всьому світу складають мільйони людей. Це потрібно для отримання роботи за кордоном, вступу на навчання, еміграції тощо. В нашому центрі можна отримати детальну інформацію про іспити, зареєструватися на підготовку до цих екзаменів і навіть скласти їх тут, у Рівному.

– Який саме іспит дітки можуть скласти, щоб визначити свій рівень англійської?

– YLE Young Learners Exam.

– Для чого він потрібний?

– По-перше, підготовка до складання і сама здача міжнародних іспитів підвищує інтерес дітей до навчання. Дітки мають можливість краще розібратися у структурі іспиту, а сам сертифікат є доказом серйозного ставлення до вивчення іноземної мови. При вступі до навчального закладу це є суттєвим підтвердженням знання англійської на міжнародному рівні.

– Чи не занадто важко це для дітей, адже вони й так перевантажені у школах?

– Наші спостереження показали, що дітям подобається як процес підготовки до іспиту, так і складання його. Іспити Young learners містять такі завдання, як малювання, головоломки, загадки тощо. І це перетворює процес навчання у гру.

– Коли можна записувати діток на підготовку?

– У Центрі іноземних мов «Аякс» підготовка до іспитів та їх складання відбувається раз на три місяці. Якраз у березні розпочинається ще набір у групи підготовки до іспиту Staters, Movers, Flyers.

Записатися на навчання можна за телефоном 097 921 05 71. Або звертайтеся за адресою: вул. Симона Петлюри, 11, офіс 3.

Підготував Василь БУСЬКО

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»