fbpx

Найрезонансніші справи Управління СБ України в Рівненській області цього тижня

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині набрав законної сили вирок суду щодо російського ворожого агента, який передавав ворогу інформацію розвідувального характеру про військовослужбовців ЗСУ.

Який термін ув’язнення він отримав за свої дії, ви можете дізнатися за матеріалами Управління СБУ в Рівненській області до 13 років позбавлення волі засуджено мешканця Рівненщини, який передавав інформацію ворожим спецслужбам про: дислокацію українських військових підрозділів, транспортні засоби військовослужбовців, шляхи проникнення до військової частини, а також рух вантажних локомотивів по станції Рівне.  

У червні 2022 року набрав законної сили вирок Рівненського міського суду у вигляді позбавлення волі на 13 років . 

За матеріалами СБУ засуджено ворожого інтернет-пропагандиста.

Що саме встановили у ході досудового розслідування та як вказана особа пояснювала свої дії, читайте за наступним посиланням: https://bit.ly/3HCgpoY.

? СБУ ідентифікувала російського підполковника, який віддав наказ бомбардувати нафтобази Рівненщини. Більше інформації про вказану особу та його злочинні накази, ви можете прочитати тут

На Рівненщині співробітники СБУ викрили чергового прихильника комунізму.

Що саме поширювала вказана особа у заборонених соціальних мережах та що передбачає санкція статті, можете дізнатися за наступним посиланням https://bit.ly/3xY2kyO. 

Крім цього, співробітниками УСБУ в Рівненській області спільно з представниками інших правоохоронних органів регіону було проведено ряд контрдиверсійних та контррозвідувальних заходів. 

У результаті яких було перевірено 291 приміщення різної форми власності, 991 особу та проведено огляд 617 транспортних засобів та їх водіїв/пасажирів.

Також у ході контрдиверсійних заходів отримано інформацію щодо осіб, яких підозрюють у причетності до колабораційноі діяльності та співпраці з рашистськими загарбниками. 

Нагадуємо, у разі отримання інформації про підозрілі ситуації та осіб, телефонуйте на «гарячу лінію» УСБУ в Рівненській області на номери: 

(0362) 678406

(0362)624343

(068) 596 23 02.