7 незвичних способів застосування крохмалю у побуті

Діліться корисною інформацією з друзями:

Крохмаль – це не просто один із продуктів, що виробляють найчастіше з картоплі. Це один із найбільш недооцінених помічників, який, до речі, є на кожній кухні. Нагадаємо, як його можна використати не лише в кулінарії, щоб полегшити життя господині.

Вікна без розводів

Як часто при митті вікон ми втомлюємося натирати скло до блиску! Оскільки крохмаль є природним абразивом, то, додавши трохи цього порошку в засіб для миття, ви одержите на виході абсолютно чисті, блискучі поверхні.

Чистий килим

Після застіль, обідів або в результаті неакуратності на улюбленому килимі може з’явитися жирна пляма. Щоб її позбутися, посипте забруднення крохмалем. А потім почистіть килим пилосмоком, як зазвичай. Порошок вбере бруд і килим знову буде чистим.

Геть неприємні запахи

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Специфічне «амбре» від кросівок або будь-якого іншого взуття прибирається насипанням у нього крохмалю. Залишіть його на ніч – і до ранку запах зникне.

Ідеальний одяг

Цей спосіб застосування крохмалю прекрасно знали наші бабусі і були завжди гарними та акуратними. З крохмалю можна приготувати рідину для полегшення прасування. Візьміть дистильовану воду, залийте її в пульверизатор і додайте туди крохмаль із розрахунку 1 ст. л. крохмалю на 1 склянку води. Коли порошок розчиниться у воді, спрей готовий до використання!

Дерев’яні меблі

Суміш крохмалю й води у пропорції 1:1 – дивовижний дієвий засіб для чищення брудних дерев’яних меблів.

Полегшення для малюків

У ванну для маляти додайте 1 ст. ложку крохмалю і подразнення на шкірі від підгузка як рукою зніме. Крохмаль також можна використовувати як дитячу присипку під підгузок. Він натуральний і точно не спричинить алергії.

Догляд за тваринами

При догляді за шерстю домашніх вихованців нанесіть крохмаль. Він вбере в себе бруд і легко вичешеться.