Найдивніший дефіцит в Нью-Йорку: в притулках закінчилися собаки

Попит на домашніх улюбленців в Нью-Йорку підскочив удесятеро за останні два тижні, повідомляє Bloomberg. Із всіх нестач, які викликала пандемія коронавірусу – туалетного паперу, санітайзерів та бутильованої води – найдивнішою є недостатня кількість собак та котів.

В притулках для домашніх тварин в Нью-Йорку майже закінчились тварини після 10-кратного сплеску попиту них за останні два тижні. Схвильовані мешканці міста розібрали чотирилапих друзів, щоб заспокоїти нерви.

На сайті зазначається, що аналогічна тенденція спостерігається і в багатьох інших містах США. Американське товариство захисту тварин (ASPCA) повідомило, що число тварин, яких забрали з притулків в Лос-Анджелесі збільшилось на 70%.

Організації, які займаються порятунок покинутих улюбленців стривожене тим, що скоро їм доведеться побачити протилежну проблему – зростання кількості тварин, яких до притулків повернуться після подолання коронавірусу. Вони вважають, що їх число може бути набагато більшим, ніж притулки будуть в змозі прийняти.

За повідомленням mind.ua

Діліться корисною інформацією з друзями: