Найбільший університет Рівного відзначає 107-річницю з дня заснування

28 вересня виповнюється 107 років від дня заснування Національного університету водного господарства та природокористування, який найбільшим університетом Рівненщини.

Цього року заклад посів 32 місце у рейтингу «Топ-200 Україна 2022», що на 15 пунктів вище, від торішнього результату. А за результатами рейтингу Scopus НУВГП на 46 сходинці, що на 17 позначок вище, ніж торік.
Ректор вишу Віктор Мошинський привітав викладачів та студентів із ювілеєм: 

“Сьогодні НУВГП − це сучасний заклад вищої освіти у Західному регіоні України, де діє 129 освітніх програм бакалаврського, магістерського рівня та PhD, із денною і заочною формами навчання, формальною і неформальною освітою, десятьма корпусами, сімома гуртожитками та сучасними лабораторіями. НУВГП – це відкритий та прозорий університет, простір для взаємодії студентів, викладачів, бізнесу, влади та пересічних громадян.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Наші досягнення свідчать, що ми рухаємося у правильному напрямку і підтверджують істину, що НУВГП – це освіта майбутнього!”

Редакція газети “Сім днів”  приєднується до вітань та зичить педагогам і студентам успіхів у навчанні, підкорення нових професійних і особистих вершин, втілення всього задуманого в реальність!

%d блогерам подобається це: